Gizlilik Bildirimi

GÜNEŞOĞLU, ziyaretçileri tarafından web sitesindeki formlar aracılığıyla gönüllü olarak sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, vb.) yasal zorunluluklar, yasal mercilerce talep halleri dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

GÜNEŞOĞLU, bu bilgileri aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanacaktır:

  • Bilgilerini bizlerle paylaşan misafirlerimize basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
  • Paylaşılan adreslere elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
  • Web sitesi aracılığı ile satın alınan malları ve/veya ödülleri teslim etmek,
  • İşe alım süreçlerinde başvuruları değerlendirmek.
  • Kişisel bilgilere sadece yetkili GÜNEŞOĞLU personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. GÜNEŞOĞLU, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, tüketici profilini belirlemek amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

    GÜNEŞOĞLU, sitesinde bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, “Güneşoğlu Gizlilik İlkeleri”ne uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik kurallarını değerlendirmenizi öneririz.